WYSOKIE ZWYCIĘSTWO! ⚽ STRUMYK WICELIDEREM!

W ostatniej kolejce Malawa pokonała u siebie Soninę 5-1 (3-0). Był to zaległy mecz, pierwotnie zaplanowany na 23 września.

Na koniec rundy piłkarze Strumyka potwierdzili, że potrafią grać bardzo dobrze. Tydzień temu wygrali 5-2, a dziś 5-1. Dzięki 3 punktom w meczu z Soniną awansowali na 2 miejsce. Bohaterem spotkania został Hubert Put, który zdobył aż 4 bramki.

Gospodarze szybko zapewnili sobie zdecydowaną przewagę. Najpierw do bramki gości trafił Hubert Put (9'), następnie Tomasz Lech (24'), a zaledwie 4 minuty później gola ponownie zdobył Put (28').

W drugiej połowie kibice nie musieli długo czekać. Wkrótce po ponownym wyjściu na murawę Put podwyższył wynik na 4-0 (50'), ale czując jakiś niedosyt, czwarty raz umieścił piłkę w bramce (64'). Tym samym zawodnik z 10 numerem zapewnił wynik trudny do odrobienia dla gości, którzy do tego czasu nie mieli na koncie żadnego gola.

W końcu przyjezdnym udało się wykorzystać sytuację i ustalili końcowy wynik na 5-1 (70'). Dla Soniny piłkę w bramce umieścił Grzegorz Słonina.