OSTATNI MECZ! STRUMYK PODEJMIE SAWĘ!

W sobotę 18 listopada odbędzie się zaległy mecz pomiędzy Sawą Sonina a Strumykiem Malawa. Początek spotkania o godzinie 11.00.

Po 14 kolejkach Malawa ma na koncie 26 punktów i zajmuje 4 miejsce. Sonina uzbierała 13 punktów i znajduje się na 13 miejscu.

W poprzedniej kolejce Strumyk wygrał w Jaworniku Polskim 5-2. Sawa przegrała u siebie z Bratkowicami 1-4.

Ostatnie spotkanie obu zespołów odbyło się w czerwcu. Wtedy gospodarzem również była Malawa, która pokonała przyjezdnych 3-1.

Porównując z poprzednim sezonem, można zauważyć, że nasz przeciwnik w tym sezonie nie radzi sobie najlepiej. Jednak na wyjazdach Sonina traci mniej bramek niż u siebie, zatem z pewnością tak łatwo nie ulegnie gospodarzom.

Czy Strumyk powtórzy wynik z poprzedniego sezonu? A może to Sawa urwie punkty Malawie?

W pozostałych meczach zagrają:
Strug Tyczyn – KS Stobierna
Grodziszczanka Grodzisko Dolne – Jedność Niechobrz