STRUMYK ROZBIŁ ASTRĘ!

W meczu wyjazdowym Malawa pokonała Astrę Medynia Głogowska 7-1.

Niepokonany w tej rundzie Strumyk rozgromił gospodarzy meczu, powtarzając wynik wypracowany podczas rywalizacji z rezerwami Resovii. Widzowie długo czekali na pierwszą bramkę tego spotkania, która pociągnęła za sobą serię kolejnych, nie dając piłkarzom Astry żadnych nadziei na punkty.

Początek spotkania był raczej wyrównany i nie zapowiadał spektakularnego wyniku. Po zwykłej kopaninie przyszedł w końcu czas na zdecydowany atak, który korzyści przyniósł jednak Malawie. Wskutek tego Strumyk wyszedł na prowadzenie w 30 minucie gry po wykorzystaniu rzutu karnego przez Bartosza Beresia.

10 minut później okazję wykorzystał Adrian Tokarz, strzelając dla Malawy drugą bramkę.

Tuż przed końcem pierwszej połowy gola zdobyli gospodarze. Po 45 minutach spotkania Strumyk prowadził 2-1.

Druga połowa była dla Astry jeszcze bardziej dramatyczna.

W 50 minucie spotkania sędzia podyktował kolejny rzut karny dla Malawy i tym razem strzelcem został Bartosz Bereś.

Na 4-1 dla Malawy doprowadził w 70 minucie Paweł Odrzywolski grający na pozycji pomocnika.

W 75 minucie było już 5-1 za sprawą Marcina Kędziora.

Kilka minut później piłkę w bramce umieścił ponownie Adrian Tokarz (79’).

Ostatnią bramkę tego spotkania kibice zobaczyli w 85 minucie, a strzelcem jeszcze raz został Paweł Odrzywolski.