MALAWA ZAGRA Z MEDYNIĄ GŁOGOWSKĄ! MECZ PRZEŁOŻONY NA GODZINĘ 16:30!

W najbliższą niedzielę o godzinie 16.30 Strumyk spotka się z Astrą Medynia Głogowska. Mecz odbędzie się w Pogwizdowie, a Medynia Głogowska będzie pełnić rolę gospodarza.

Po 27 meczach rywal znajduje się na 15. miejscu i ma 20 punktów. Z kolei Strumyk po 26 spotkaniach ma 51 punktów i zajmuje 3. miejsce.

W poprzedniej kolejce nasz przeciwnik przegrał w Błażowej, gdzie miejscowy klub pokonał gości 5-2. Natomiast Malawa zaliczyła bardzo wysokie zwycięstwo z rezerwami Resovii (7-1).

W poprzedniej rundzie spotkanie obu zespołów zakończyło się przegraną Malawy (2-1 dla Astry).

W tej rundzie Astra nie radzi sobie za dobrze i grozi jej spadek do niższej ligi. Zatem aby uniknąć takiego losu gospodarze potrzebują punktów, których piłkarze z Malawy z pewnością nie będą chcieli oddać. Jak wiadomo, spotkania obu drużyn kończyły się różnie, więc podczas tego meczu może wydarzyć się wszystko. Warto jednak dodać, że Malawa świetnie radzi sobie na wyjazdach.

Czy Strumykowi uda się zrehabilitować po poprzedniej rundzie, a może Astra przerwie dobrą passę Malawy?