STRUMYK ZAGRA Z JEDNOŚCIĄ!

W najbliższą niedzielę w Malawie zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy Strumykiem a Jednością Niechobrz. Mecz rozpocznie się o godzinie 12.00.

Po 26 kolejkach nasz zespół ma 29 punktów i znajduje się na 13 miejscu. Niechobrz z kolei uzbierał 45 punktów i zajmuje w tabeli 4 miejsce.

W poprzedniej kolejce Strumyk miał zagrać z Błażowianką, jednak mecz został przełożony na 12 czerwca. Natomiast Jedność bezbramkowo zremisowała z Tyczynem.

Ostatnie spotkanie obu zespołów miało miejsce w październiku i zakończyło się zwycięstwem Jedności aż 3-0.

Jedność na wiosnę radzi sobie całkiem nieźle i częściej wygrywa na wyjazdach niż traci na nich punkty. Strumyk zaś miewa wzloty i upadki i wciąż trzyma się dołu tabeli. Czy zdoła obronić się na własnym stadionie, a może Niechobrz powtórzy sukces z rundy jesiennej?

ZAPRASZAMY!