ZA NAMI III RUNDA PUCHARU POLSKI! WSZYSTKIE WYNIKI!

W środę 10 października Malawa rozegrała na swoim stadionie III rundę Pucharu Polski, a jej przeciwnikiem była Stal Rzeszów. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości z wynikiem 8-0 (5-0).

Nasz zespół - grający w tym sezonie dość słabo - nie poradził sobie z trzecioligową drużyną i doświadczył bolesnej lekcji. Początek meczu wróżył dla Strumyka dobrze. Pierwsza bramka padła dopiero w 18 minucie gry i od tego czasu było już tylko gorzej. 10 minut później było już 2-0. W 34 minucie Stal zdobyła 3 bramkę, a w 40 kolejną. Tuż przed gwizdkiem było już 5-0. Po przerwie nasi piłkarze wciąż nie mogli się odnaleźć, a goście nie zwalniali tempa, wkrótce było już 7-0. Na 10 minut przed końcem Stal ustaliła wynik na 8-0.

Bramki: Łukasz Zagdański (4), Michał Domański, Damian Kostkowski, Tomasz Płonka, Sławomir Szeliga

Skład Strumyka

Rafał Leja

Dominik Kwolczak

Tomasz Lech

Piotr Szczepanik

Marcin Kędzior

Rafał Gaweł

Maksymilian Smoleń

Arkadiusz Noga

Zmiany:

Dawid Stawarz (za A. Nogę) 77'

Rafał Lelek (za M. Kędziora) 84'

W pozostałych meczach:

1. Kolorado Wola Chorzelowska 4-1 Błękitni Ropczyce

Kamil Rado 39, Robert Świerad 41, 83, Artur Rado 90 - Łukasz Kosiba 74

2. Zimowit Rzeszów 0-8 Wisłok Wiśniowa

Dawid Zimny 5, Michał Szymański 14, 35, Wiesław Kozubek 24, Radosław Stanisz 38, Maksymilian Maik 47, Waldemar Złotek 50, Marcin Wieczerzak 76 (k)

3. Głogovia Głogów Małopolski 3-5 Izolator Boguchwała

Mateusz Dec 43, 86, Adrian Chamera 88 - Patryk Zieliński 16, 18, Dawid Pałys-Rydzik 24, Łukasz Szczoczarz 28, Dominik Pikiel 37

4. KS Zaczernie 2-3 Korona Rzeszów

Ziemiński, Huliński - Kuca, Senejko (karny), Gwóźdź;

5. Monis Bielowy 1-4 Rzemieślnik Pilzno

dla Rzemieślnika: Wolański (2), Florian (2);

6. Stal II Mielec 7-1 Igloopol Dębica

Kiełbasa (2), Sobczak (2), Goliasz (2), Kron - P. Nalepka;

7. Lechia Sędziszów Małopolski - Wisłoka Dębica 17 października, 15:00

w pierwotnym terminie (10 października, 15:30) odwołany z powodu meczu ligowego drużyny gości