MECZ WYJAZDOWY!

W najbliższą niedzielę Malawę czeka mecz wyjazdowy do Wólki Niedźwiedzkiej. Początek o godzinie 14.00.

Po 10 spotkaniach Strumyk ma tylko 9 punktów i znajduje się na 13 miejscu. Orzeł uzbierał 12 punktów i zajmuje 9 miejsce.

W poprzedniej kolejce nasz zespół przegrał z Resovią aż 5-1, Orzeł zremisował z Tyczynem 3-3.

Wólka Niedźwiedzka przez kilka lat grała w klasie A, Strumyk zaś miał aspirację do gry w IV lidze, jednak w tym sezonie oba zespoły grają dosyć podobnie, choć to Malawa ostatnio zalicza serię poważnych wpadek.

Czy po środowej porażce ze Stalą Rzeszów i wcześniejszą również wysoką przegraną z rezerwami Resovii Malawa podniesie się w końcu z kolan i zdobędzie 3 punkty, aby spróbować wyjść ze sfery spadkowej? A może Orzeł udowodni, że jego awans był zasłużony?