TYLKO REMIS! Za tydzień "rewanż" w Pucharze.

W 6 kolejce zespół z Malawy nie poradził sobie najlepiej. Nasi piłkarze mieli sporo okazji, by zdobyć gola, ale nie potrafili trafić celnie do bramki. W związku z tym mecz z Bratkowicami zakończył się jedynie remisem 1-1 (1-0).

Strumyk wyszedł na prowadzenie po dwudziestu minutach gry. Piłkę w bramce umieścił Rafał Gaweł.

To mogło zapowiadać się dobrze, ale dalsza część gry przebiegała dość nieudolnie, zwłaszcza gdy nasi piłkarze znajdowali się już na połowie Bratka.

Goście wyrównali w 72 minucie. Strzelcem został Rafał Kopiec.

I to już pogrążyło nasz zespół, którego starania na wyjście z tej sytuacji poszły na marne.

Pod koniec drugiej połowy zawodnik Bratkowic, Mariusz Kowal, otrzymał czerwoną kartkę, ale mimo osłabienia przeciwników Strumyk nie zdołał zdobyć kolejnej bramki.