STRUMYK JEDZIE DO SOKOŁOWA!

W niedzielę 30 września zespół Strumyka spotka się w Sokołowie Małopolskim z miejscowym Sokołem. Początek meczu o godzinie 15.00.

W poprzedniej kolejce Malawa zremisowała u siebie z Trzebowniskiem, uzbierała jedynie 8 punktów i znajduje się na 12 miejscu. Sokołów z kolei wygrał w Tyczynie 3-1, ma 13 punktów i jest na 5 miejscu.

Od dłuższego czasu piłkarze Strumyka tkwią w marazmie. Po wygranej 6-0 w drugiej kolejce wydawać się mogło, że dalej może być tylko lepiej, ale Malawa brnie od meczu do meczu bez większych efektów. Sokołów jest w tym sezonie zdecydowanie lepszy, choć - co dziwne - albo zdobywa komplet punktów, albo traci wszystkie. Tylko raz udało mu się zremisować.

Ostatnie spotkanie obu zespołów miało miejsce w maju i zakończyło się jednobramkowym remisem. Czy ten wynik się powtórzy, a może Strumyk w końcu przywiezie do domu 3 punkty?