ZDUMIEWAJĄCE ZWYCIĘSTWO STRUMYKA!

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie uprawiający sporty, drzewo, trawa, na zewnątrz i przyroda

W  2 kolejce rundy jesiennej Strumyk pokonał u siebie zespół ze Stobiernej. Mecz zakończył się wynikiem 6-0 (4-0). Dzięki tej wygranej nasz klub wskoczył na 3 miejsce w tabeli.

Dzisiejsze spotkanie należało do Malawy. Stobierna praktycznie nie miała szans na wygraną. Gospodarze szybko zapewnili sobie wysoką wygraną, a Stobierna mimo podejmowanych prób nie zdobyła ani jednej bramki. Goście atakowali, ale zbyt mało energicznie. Nasi piłkarze natomiast wykazali się ogromną współpracą, nie dając Stobiernej możliwości zdobycia punktów.

Pierwsza bramka dla Strumyka padła w 15 minucie. Na pustą bramkę strzelił Adam Pilip.

Obraz może zawierać: 1 osoba, trawa i na zewnątrz

5 minut później Pilip podał do Rafała Gawła i ten zdobył dla Malawy drugi gol, tym razem też na opuszczoną przez golkipera bramkę.

10 minut później Gaweł znów był przy piłce i trafił do bramki z główki, jednak gol nie został zaliczony z powodu spalonego.

W 39 minucie do wyniku 3-0 po podaniu od Gawła doprowadził Paweł Odrzywolski.

W 41 minucie Gaweł ponownie znalazł się w centrum akcji, dostał podanie od Pawła Odrzywolskiego i znów uderzył z główki, tym razem jednak bramkarz gości skutecznie obronił atak.

Obraz może zawierać: 1 osoba, uprawia sport, trawa, dziecko, na zewnątrz i przyroda

Przewagę gospodarzy umocnił w 44 minucie Adrian Tokarz.

Po 45 minutach Strumyk prowadzi 4-0.

W drugiej połowie nasi piłkarze nieco zwolnili grę, pewni swojej wygranej, co jednak nie powstrzymało ich od podwyższenia wyniku.

W 54 minucie Tokarz podał do Huberta Puta i Malawa prowadziła już 5-0.

Ze strony gości nie było większego odzewu, Malawa na spokojnie dominowała na boisku.

Wisienką na torcie był gol zdobyty przez Rafała Lelka w ostatnich sekundach gry.

Obraz może zawierać: 1 osoba, stoi, dziecko, trawa i na zewnątrz