STRUMYK ZAGRA Z BENIAMINKIEM!

W ramach 5 kolejki Malawa jedzie do Rakszawy, a tam zagra z miejscowym Włókniarzem. Początek meczu o godzinie 15.00.

Warto wspomnieć, że nasz przeciwnik ostatni raz na tym poziomie ligowym grał w sezonie 2013/2014, a ze Strumykiem walczył w sezonie 2007/2008, który wówczas Malawa zakończyła na miejscu lidera i awansowała do IV ligi.

Po 4 meczach rundy jesiennej Strumyk ma 7 punktów i zajmuje 6 miejsce, nasz przeciwnik ma punktów 4 i znajduje się na 10 miejscu. Włókniarz sezon rozpoczął mocnym akcentem, wygrywając z Błażowianką 4-0, ale później tylko zremisował i w dwóch ostatnich meczach zaliczył przegrane. W poprzedniej kolejce nasz zespół uległ w Soninie, która wygrała 2-1. Rakszawa zaś przegrała wysoko w Tyczynie, który z wynikiem 4-1 wskoczył na miejsce wicelidera.

Jeszcze nie tak dawny lider klasy A w poprzednim sezonie zdobył sporo bramek, bo aż 73, a stracił jedynie 26 i tylko w dwóch meczach stracił komplet punktów. Czy na poziomie okręgówki zespół z Rakszawy odnajdzie się i udowodni, że awans był zasłużony? A może Malawa odegra się za wpadkę z Soniny i znów zbliży do czołówki tabeli?