ROZPOCZYNAMY SEZON 2018/2019!

PIERWSZY MECZ NA STRUMYKU!

W najbliższy weekend dla rzeszowskiej okręgówki rozpocznie się sezon 2018/2019. Pierwszy mecz odbędzie się już w piątek 10 sierpnia, a zagrają Jedność Niechobrz i Sawa Sonina. Strumyk rozegra swoje spotkanie w niedzielę 12 sierpnia, początek o godzinie 12.00.

Nasz zespół czeka nie lada wyzwanie, gdyż zagościmy u siebie Wisłok Strzyżów, spadkowicza z IV ligi. Warto przypomnieć, że Wisłok awansował po zdobyciu mistrzostwa okręgówki w sezonie 2016/2017. Mało tego, wiceliderem wówczas był właśnie Strumyk, mający ostatecznie 9 punktów mniej od Strzyżowa. Poprzedni sezon Malawa również zakończyła na drugim miejscu, tym razem z jednobramkową przewagą lidera.

Bez wątpienia Wisłok nie sprawdził się na wyższym poziomie ligowym, gdyż sezon zakończył na ostatnim miejscu, mając jedynie 22 punkty i aż 81 straconych bramek. Mimo nieudanego występu w IV lidze Strzyżów wcale nie wydaje się rywalem łatwym do pokonania. Miejmy więc nadzieję, że po krótkiej przerwie piłkarze z Malawy wciąż są w dobrej kondycji i rozpoczną sezon zdobyciem 3 punktów, odsyłając spadkowicza z kwitkiem.

Ostatnie spotkanie Malawy ze Strzyżowem miało miejsce w maju 2017, wtedy to Wisłok pokonał nasz zespół 3-2. Strumyk będzie miał zatem okazję odegrać się za tamtą porażkę.

ZAPRASZAMY KIBICÓW NA MECZ INAUGURACYJNY!