POJEDYNEK Z WICELIDEREM!

W sobotę 1 kwietnia Strumyk rozegra kolejny mecz na wyjeździe. Malawa podczas tego spotkania zmierzy się z wiceliderem z Niechobrza.

Już w najbliższą sobotę o godzinie 14.00 piłkarze Strumyka w ramach 20. kolejki zagrają w Niechobrzu z miejscową Jednością.

W rundzie jesiennej pojedynek obu zespołów zakończył się remisem 2-2. Wówczas bramki dla Malawy zdobyli Piotr Krawczyk (w 4 minucie wykorzystując rzut karny) i Krystian Bartman (90' spotkania).

Od początku rundy wiosennej nasz przeciwnik zaliczył remis z Gromem Handzlówka i wygraną z Błażowianką. W tej chwili zajmuje drugie miejsce w tabeli z 36 punktami na koncie. Malawa ma punktów niewiele mniej - 31 - i nadal znajduje się na piątym miejscu.

Co ciekawe, gospodarz sobotniego meczu jeszcze ani razu w tym sezonie nie przegrał meczu na własnym stadionie. Czy Strumyk przełamie dobrą passę Jedności?