19 kolejka przed nami!

W najbliższą niedzielę 26 marca Malawa podejmie zespół ze Stobiernej. Mecz rozpocznie się o godzinie 12.00.

UWAGA!
Strumyk rozegra to spotkanie na bocznym boisku Resovii, gdzie wystąpi w roli gospodarza. Mecz nie odbędzie się na stadionie w Malawie z powodu trwających na nim prac remontowych.

W rundzie jesiennej pojedynek obu drużyn zakończył się zwycięstwem Malawy, która wówczas pokonała gospodarzy 2-0. Rozpoczęcie rundy wiosennej było dla Strumyka bardzo udane. W pierwszym spotkaniu zdobył 3 punkty w Jasionce, pokonując miejscowych 4-1. Z kolei klub ze Stobiernej zaliczył u siebie bezbramkowy remis z Błażowianką.

Do tej pory nasz rywal uzbierał 17 punktów i zajmuje 11 miejsce. Jego bilans bramkowy wynosi 23-33, natomiast Strumyka 27-18. Wydaje się, że znajdujący się wyżej w tabeli zespół z Malawy bez problemu poradzi sobie z tym przeciwnikiem.