STRUMYK POPŁYNĄŁ U SIEBIE

Strumyk przegrał z liderem ze Strzyżowa 2-3, choć po pierwszej połowie prowadził 2-1.

Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 3 minucie spotkania, dzięki Adrianowi Tokarzowi.

Po 39 minutach spotkania był już remis po bramce strzelonej przez Macieja Rusina, który od sezonu 2012/13 do sezonu 2014/15 był grającym trenerem Strumyka.

Tuż przed końcem połowy Adrian Tokarz zdobył kolejną bramkę, dając nadzieję miejscowym na pokonanie lidera.

W drugiej części spotkania zmotywowany wizją porażki Wisłok ruszył do ataku i już w 51 minucie było 2-2. Piłkę w bramce ponownie umieścił Maciej Rusin.

Piłkarze Strumyka jakby się pogubili i kilka minut później dali sobie trafić kolejnego gola. Strzelcem został Jakub Krok (55’).

Reszta spotkania obfitowała w niecelne strzały i Strumykowi nie udało się odrobić straty.