STRUMYK JEDZIE DO DYNOWA!

W najbliższą środę o godzinie 17.00 Strumyk zagra w Dynowie z miejscowym zespołem. W poprzedniej rundzie Malawa zremisowała u siebie z Dynovią 1-1.

Po 23 meczach Dynovia znajduje się na 3. miejscu i ma 43 punkty. Z kolei Strumyk, który rozegrał dotychczas 22 mecze, znajduje się na 5. miejscu i ma 41 punktów.

W poprzedniej kolejce Dynovia pokonała Błażowiankę na jej własnym terenie 2-0. Natomiast mecz Malawy został przeniesiony na 18 maja, wtedy zagra w Dąbrówkach. Jednakże tydzień wcześniej piłkarze Strumyka wysoko pokonali Błażowiankę - 5-2.

Oba zespoły na wiosnę radzą sobie znakomicie. Nasz rywal przegrał tylko raz - z Sawą Sonina.Obie drużyny strzelają też dużo bramek, Dynovia wygrała m.in. z Jasionką 8-0, a Malawa 5-1 z Handzlówką.

Z pewnością będzie to ciekawe spotkanie, gdyż zarówno Malawa, jak i Dynów pną się w tabeli coraz wyżej, zatem zrobią wszystko, by urwać punkty przeciwnikowi.