STRUMYK O WŁOS OD AWANSU. CRASNOVIA W KLASIE A

STRUMYK O WŁOS OD AWANSU.  CRASNOVIA W KLASIE A
W 30 kolejce Strumyk pokonał u siebie Iskrę Jawornik Polski. Mecz zakończył się wynikiem 3-0 (1-0). Korona również zdobyła 3 punkty, wygrywając z Tyczynem 4-0, a tym samym jednym punktem przewagi zapewniając sobie awans do IV ligi. Crasnovia, derbowy przeciwnik Malawy, po wielu latach wraca do klasy A.

Nasz zespół w starciu z Iskrą dosyć szybko zapewnił sobie przewagę dzięki bramce zdobytej w 7 minucie przez Rafała Gawła.

Na kolejną piłkę w siatce długo musieliśmy czekać. W 80 minucie wynik podwyższył Kacper Rączka.

Na 3-0 doprowadził Dominik Kwolczak w 85 minucie spotkania.