W DERBACH REWANŻ

W meczu derbowym Crasnovia wygrała z Malawą 3-1 (0-1).

Zespól z Krasnego odegrał się za rundę jesienną, kiedy to Strumyk pokonał Crasnovię przed własną publicznością 3-0.

Piłkarze Strumyka wyszli na prowadzenie w 19 minucie i wynik 1-0 dla gości utrzymał się do końca pierwszej połowy. Strzelcem tej bramki został Paweł Odrzywolski, który gra na pozycji pomocnika.

W drugiej połowie gospodarze mieli więcej szczęścia i z ich strony padło 3 bramki (A. Szczepański, K. Majda, S. Rozborski).

Malawa jeszcze próbowała coś ugrać, ale bez skutku. Nie pomógł nawet podyktowany rzut karny, którego goście nie wykorzystali.

Warto wspomnieć, że sytuacja Strumyka mogła wyglądać lepiej, jednak dwóch arbitrów z trójki sędziowskiej wykazało nieobiektywną postawę w drugiej części gry. W związku z niesłusznymi decyzjami na rzecz gospodarzy zespół Strumyka stracił kilka okazji na dobre akcje.

Mimo przegranej na boisku na trybunach Strumyk wygrał derby. Przez całe spotkanie kibice z Malawy dopingowali swój zespół, wspomagani przez kibiców z zaprzyjaźnionych klubów.