STRUMYK PODEJMIE ISKRĘ
W niedzielę 11 czerwca Strumyk zagra z Iskrą Jawornik Polski. Mecz rozpocznie się o godzinie 12.00.

Po 30 rozegranych spotkaniach nasz przeciwnik ma na koncie 38 punktów i znajduje się na 12. miejscu. Malawa z 55 punktami zajmuje nadal 3. miejsce. W poprzedniej kolejce Iskra przegrała z Błażową przed własną publicznością, natomiast Strumyk nieszczęśliwie zremisował w Bratkowicach.
W poprzedniej rundzie mecz obu drużyn zakończył się remisem (1-1).

Jawornik Polski przez cały sezon gra w kratkę, a poza tym w ostatnim czasie zdobył niewiele punktów. Za to Malawa rundę wiosenną może uznać za bardzo udaną, nie licząc małej wpadki w meczu z liderem tabeli, który już w poprzedniej kolejce zapewnił sobie awans do IV ligi. Zespół Strumyka z pewnością postara się, by rywal opuścił boisko z niczym.